Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Cum se vor calcula pensiile dupa noua lege ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Cum se vor calcula pensiile dupa noua lege aplicabila ...

Buna seara, Cum se vor calcula pensiile dupa noua lege aplicabila din 2024 ? Ma intereseaza daca merita sa ma pensionez anticipat in decembrie 2023 sau la limita de varsta in mai 2024.multumesc
Nu va poate spune nimeni nimic pana nu apare legea.