Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am primit cardul de energie electrica pe numele meu, ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am primit cardul de energie electrica pe numele meu, dar contractul ...

Am primit cardul de energie electrica pe numele meu, dar contractul cu distribuitorul este pe numele tatalui meu. Adresa mea este aceeasi cu a tatalui meu. Pot plati factura tatalui meu cu cardul respectiv?
Va multumesc!
Puteti,deoarece aveti aceeasi adresa de domiciliu si sunteti beneficiara.