avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Bună seara! Dacă sunt în insolventa ca persoana ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Bună seara! Dacă sunt în insolventa ca persoana fizica și ...

Bună seara! Dacă sunt în insolventa ca persoana fizica și juridica în Germania și în acest timp deschid un SRL în România este posibil ca Germania sa considere veniturile firmei la care figurez ca și Adimnistrator ca fiind și ale mele? Ce riscuri sunt în astfel de situații? Va mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 13:32, 21 Martie 2023
sunteți și asociat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Administrator posibilitati Silvia  Aldea Silvia Aldea Am o nedumerire referitor la posibilitatea unei persoane fizice de a-si mai infiinta o societate comerciala, in care fie este asociat unic, fie vor fi mai ... (vezi toată discuția)
Administrator firma - individ vs. companie c.i.mihai c.i.mihai Buna ziua ! Am o firma, SRL, constituita in Bucuresti, in 2009, pe numele meu. Situatia este urmatoarea: aceasta firma va deveni parte dintr-un grup de ... (vezi toată discuția)
Administrator firma faliment Alex4666 Alex4666 Bună ziua, sunt administrator și asociat unic.la o firma(doar cu numele, de ea se ocupa părinții mei) și am decis sa o bagam în faliment (Datorii de ... (vezi toată discuția)