Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Bună seara! Dacă sunt în insolventa ca persoana ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Bună seara! Dacă sunt în insolventa ca persoana fizica și ...

Bună seara! Dacă sunt în insolventa ca persoana fizica și juridica în Germania și în acest timp deschid un SRL în România este posibil ca Germania sa considere veniturile firmei la care figurez ca și Adimnistrator ca fiind și ale mele? Ce riscuri sunt în astfel de situații? Va mulțumesc!
sunteți și asociat?