Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! As avea nevoie si eu de un model de cerere ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! As avea nevoie si eu de un model de cerere ptr reabilitarea ...

Buna ziua! As avea nevoie si eu de un model de cerere ptr reabilitarea fatadei blocului, catre primarie,ma puteti ajuta cu una? Multumesc!
Mergeti la Primarie. Este posibil ca acolo sa vi se de-a un model de cerere pe care ar trebui sa-l completati.
Bine ar fi ca inainte de a merge la Primarie, sa deschideti pagina de internet a Primariei locale. S-ar putea sa gasiti ce va intereseaza si poate nici nu mai este nevoie sa va deplasati la dumnealor.
Succes!