Forum Discuţii juridice Executare silită Nu știu unde să mă adresez deoarece mama mea cu o ...
Discuție deschisă în Executare silită

Nu știu unde să mă adresez deoarece mama mea cu o pensie de ...

Nu știu unde să mă adresez deoarece mama mea cu o pensie de 1200 lei nu a primit cardul de energie.Multumesc!
Vedeti daca se incadreaza.Gasiti in link-ul atasat beneficiarii
[ link extern ] /
Daca se incadreaza si nu a primit tot in link-ul atasat gasiti date de contact unde sa intrebati.