avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Nu știu unde să mă adresez deoarece mama mea cu o ...
Discuție deschisă în Executare silită

Nu știu unde să mă adresez deoarece mama mea cu o pensie de ...

Nu știu unde să mă adresez deoarece mama mea cu o pensie de 1200 lei nu a primit cardul de energie.Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 15:49, 29 Martie 2023
Vedeti daca se incadreaza.Gasiti in link-ul atasat beneficiarii
[ link extern ] /
Daca se incadreaza si nu a primit tot in link-ul atasat gasiti date de contact unde sa intrebati.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara.eu sunt pensionar pe caz de boală, am 1125 lei pensie ... Jaetel Jaetel Bună seara.Eu sunt pensionar pe caz de boală, am 1125 lei pensie și locuiesc împreună cu mama care are o pensie de 1125 lei am dat declaratie pe proprie ... (vezi toată discuția)
Am card social și am primit primele 2 transe, restul nu am mai ... Ana_M_02 Ana_M_02 Am card social și am primit primele 2 transe, restul nu am mai primit Ce trebuie sa fac pentru a primi drepturile care mi se cuvin Sunt pensionata la ... (vezi toată discuția)
Buna seara. va rog sa ma ajutați cu un card social. sunt pensionata ... Euelen1965 Euelen1965 Buna seara. Va rog sa ma ajutați cu un card social. Sunt pensionata anticipat și am pensie de 1900, am primit un card social și nu a fost încărcat ... (vezi toată discuția)