Forum Discuţii juridice Executare silită Bună seara.Eu sunt pensionar pe caz de boală, am ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună seara.Eu sunt pensionar pe caz de boală, am 1125 lei pensie ...

Bună seara.Eu sunt pensionar pe caz de boală, am 1125 lei pensie și locuiesc împreună cu mama care are o pensie de 1125 lei am dat declaratie pe proprie răspundere la posta,cum că eu locuiesc la aceiași adresa din buletin și nici acum nu am primit cardul de energie. Statul vrea ca omul de rand să nu mai aibă un bănuț pus la bancă pentru zilele grele, să fie la mana lor. Eu nu am primit nici cardul de vaucere de alimente.
Buna ziua!
Cardul de energie se distribuie pana pe 28 februarie inclusiv.
Referitor la cardul social de 250 lei vedeti in linku-ul atasat daca va incadrati.Gasiti si date de contact unde sa va informati in caz ca va incadrati si nu ati primit.
[ link extern ] /
Alexandrarares, utilizator