avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 664 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Acuzat pe nedrept!!!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Acuzat pe nedrept!!!

Bună ziua, la locul de munca am fost acuzat de furt, mai exact 6 sticle de băutură,eu nu am furat nimic.Conducerea firmei nu vrea sa vad și eu imaginile de pe camerele video,și mi-au spus sa îmi dau demisia, ce sa fac?
Ultima modificare: Joi, 30 Martie 2023
Stoica Mihai, utilizator
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 05:59, 30 Martie 2023
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nimic, nu va dati demisia. Sa le ziceti sa va faca plangere daca cred ca ati furat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

"furt" hypermarket sorin1992 sorin1992 Buna Ziua.Am fost acuzat eu si niste prieteni pe nedrept ca am furat din hypermarket Real si as dori sa stiu, daca, nu am iesit cu nimica din ... (vezi toată discuția)
Legile in grecia cristachealexandra cristachealexandra buna seara, am o mare nedumerire in ceea ce priveste legile din grecia si modul in care o persoana poate fi acuzata ca a savarsit o anumita infractiune, ... (vezi toată discuția)
Mi s-a furat cainele tritoiu81 tritoiu81 Buna ziua , fac o mica introducere , pe 22 august anul acesta mi s-a spart casa ,( stau la curte ), si am luat masuri senzori , alarma chiar si o camera video ... (vezi toată discuția)