Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Acuzat pe nedrept!!!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Acuzat pe nedrept!!!

Bună ziua, la locul de munca am fost acuzat de furt, mai exact 6 sticle de băutură,eu nu am furat nimic.Conducerea firmei nu vrea sa vad și eu imaginile de pe camerele video,și mi-au spus sa îmi dau demisia, ce sa fac?
Stoica Mihai, utilizator
Nimic, nu va dati demisia. Sa le ziceti sa va faca plangere daca cred ca ati furat.