Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce cod caen e nevoie?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce cod caen e nevoie?

Buna ziua, am diploma de ,, Expert legislatia muncii,, cod cor 242220 si o alta diploma de ,, Expert fiscal,, cod cor 241221. As dori sa infiintez un srl dar nu stiu pe ce coduri CAEN as putea activa.
george-neagu, moderator
Cod CAEN 6920 Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta în domeniul fiscal

Coid CAEN 7830 - Servicii de furnizare si management a fortei de munca