Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua!ce pot face dacă sunt în arest domiciliar ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua!ce pot face dacă sunt în arest domiciliar la fiica ...

Bună ziua!ce pot face dacă sunt în arest domiciliar la fiica mea .,iar lucrurile mele haine sunt în casa fostei soții de care am divorțat?
o trimiteti pe fiica sa-si viziteze mama iar la intoarcere sa va aduca hainele...sau cumparati alte haine, online
Va mulțumesc

Cezar augustin Dinu a scris:

o trimiteti pe fiica sa-si viziteze mama iar la intoarcere sa va aduca hainele...sau cumparati alte haine, online