avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 196 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua!ce pot face dacă sunt în arest domiciliar ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua!ce pot face dacă sunt în arest domiciliar la fiica ...

Bună ziua!ce pot face dacă sunt în arest domiciliar la fiica mea .,iar lucrurile mele haine sunt în casa fostei soții de care am divorțat?
Cel mai recent răspuns: Bellajiacomo , utilizator 10:34, 23 Aprilie 2023
o trimiteti pe fiica sa-si viziteze mama iar la intoarcere sa va aduca hainele...sau cumparati alte haine, online
Va mulțumesc

Cezar augustin Dinu a scris:

o trimiteti pe fiica sa-si viziteze mama iar la intoarcere sa va aduca hainele...sau cumparati alte haine, online

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cheltuieli întreținere copil: sunt obligată să îi cumpăr cele necesare (gen pastă dinți, periuță, haine de bază etc) pentru uzul de la domiciliul tatălui? Oana V. Oana V. Buna ziua. Sunt divortata de 3 ani iar minorul are domiciliul la mine, autoritatea fiind comuna. Ne-am inteles asupra tuturor aspectelor si am incheiat ... (vezi toată discuția)
Divort alina_h alina_h Va rog sa ma lamuriti cu privire la urmatoarea situatie: de 9 ani sunt casatorita cu un sot care, treptat, a devenit violent, agresandu-ma, in repetate ... (vezi toată discuția)
Obligatii parintesti fata de un copil major cu handicap grav zanouk zanouk Un tata divortat este amenintat de fosta sotie ca-i va pune in brate fiica autista(forma grava de autism), aceasta fiind majora. Mentionez ca divortul a avut ... (vezi toată discuția)