Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Certificat de handicap copii Buna seara. Am un ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Certificat de handicap copii Buna seara. Am un copilaș in vârsta de 3 ani încadrat cu handicap ...

Buna seara. Am un copilaș in vârsta de 3 ani încadrat cu handicap grav din cauza intolerantei la lactoza și a multiplelor alergii alimentare respectiv dermatitei. Îl poate afecta cumva pe copil pe viitor acest certificat , chiar dacă el este emis pe o perioada temporara de timp? Va Multumesc anticipat!
Raspunsul este conditionat de evolutia afectiunii