Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PROGRAM DE EVIDENTA CONTABILA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PROGRAM DE EVIDENTA CONTABILA

Buna ziua!
Imi pueti recomanda, va rog, un program de contabilitate eficient si usor de utilizat?
eu folosesc Mentorul, sa stii ca e foarte eficient, trebuie doar sa stii unde sa introduci datele, ca restul face el. Multa bafta!!!;)
De unde poate fi achizitionat? Va rog un nr.de telefon sau adresa de mail
....daca e vorba de market mentor pro 2.0. aveti mai multe informatii aici [ link extern ] >
incearca saga. adresa este www.sagasoft.ro
Gasesti acolo versiune free. Din punctul meu de vedere e ok .
Va recomand programul EXPERT ,este usor de utilizat si esti sigur(a) de arhivarea corecta a datelor.Cauta pe net firma ADIROM.