avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PROGRAM DE EVIDENTA CONTABILA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PROGRAM DE EVIDENTA CONTABILA

Buna ziua!
Imi pueti recomanda, va rog, un program de contabilitate eficient si usor de utilizat?
Cel mai recent răspuns: abeona , utilizator 21:20, 10 Octombrie 2006
eu folosesc Mentorul, sa stii ca e foarte eficient, trebuie doar sa stii unde sa introduci datele, ca restul face el. Multa bafta!!!;)
De unde poate fi achizitionat? Va rog un nr.de telefon sau adresa de mail
....daca e vorba de market mentor pro 2.0. aveti mai multe informatii aici [ link extern ] >
incearca saga. adresa este www.sagasoft.ro
Gasesti acolo versiune free. Din punctul meu de vedere e ok .
Va recomand programul EXPERT ,este usor de utilizat si esti sigur(a) de arhivarea corecta a datelor.Cauta pe net firma ADIROM.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Saga anairam_unid anairam_unid ce program de contabilitate imi recomandati, as vrea un program in care sa fac notele contabile?saga vi se pare ok pt cineva care vrea sa tina contabilitate ... (vezi toată discuția)
Program de contabilitate dorina_pascu2000@yahoo.com dorina_pascu2000@yahoo.com Doresc un program extrem de simplu pentru contabilitate, fara salarii, gestiune, un program in care sa introduc datele si care sa-mi dea o balanta, un jurnal ... (vezi toată discuția)
Care este cel mai utilizat program de contabilitate CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 optez ptr saga insa as dori sa stiu cu ce programe se mai lucreaza mai usoare ptr o firma care nu are gestiune, nu are un volum asa mare de facturi, ce imi ... (vezi toată discuția)