Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Ce contine zipul care se anexeaza la bilant?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Ce contine zipul care se anexeaza la bilant?

buna ziua am o rugaminte ce contine zipul care se anexeaza la bilant 30.06.,2023 si cum se anexeaza ca prin validare nu se mai deschide fereastra pentru enexare fisier zip multumesc
george-neagu, moderator
Raportarea contabila de la 30.06 nu are nimic de anexat. Este doar o raportare, nu este bilant.
Ioan Petru Butariu, Contabil