avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Ce contine zipul care se anexeaza la bilant?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Ce contine zipul care se anexeaza la bilant?

buna ziua am o rugaminte ce contine zipul care se anexeaza la bilant 30.06.,2023 si cum se anexeaza ca prin validare nu se mai deschide fereastra pentru enexare fisier zip multumesc
Ultima modificare: Luni, 7 August 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Ioan Petru Butariu , Contabil 14:14, 11 August 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Raportarea contabila de la 30.06 nu are nimic de anexat. Este doar o raportare, nu este bilant.
Ultima modificare: Vineri, 11 August 2023
Ioan Petru Butariu, Contabil

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere bilant on-line claudiaP claudiaP Buna dimineata, Spuneti-mi va rog pentru depunerea bilantului on -line anexele mele sunt intocmite in word. Acestea trebuiesc semnate de catre administrator ... (vezi toată discuția)
Raportari semestriale 30.06.2013 depuse la ghiseu Iordache  Victoria Ioana Iordache Victoria Ioana A depus cineva raportarile contabile semestriale pt 30.06.2013 la ghiseu? Intreb pentru ca am cateva nelamuriri: Conform Ordinului 1013 din 2013 : Formatul ... (vezi toată discuția)
Bilant 31.12.2011 Bibike Bibike Buna ziua tuturor! As dori sa aflu care sunt anexele la bilant pentru: -forma prescurtata -forma simplificata Am intocmit bilantul in forma prescurtata ... (vezi toată discuția)