Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot vinde intr-un targ produse preparate din carne si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot vinde intr-un targ produse preparate din carne si bauturi alcoolice?

Buna ziua!

Detin un srl cu urmatoarele coduri:
Pot vinde intr-un targ produse preparate din carne si bauturi alcoolice? Care se consuma la fata locului.

Multumesc!
george-neagu, moderator
nu. CAEN-urile sunt pentru comert. dvs doriti sa faceti alimentatie publica