Forum Discuţii juridice Achiziţii publice achizitii on-line
Discuție deschisă în Achiziţii publice

achizitii on-line

Unde ma pot documenta rapid despre cum pot demara achizitii on-line, pina acum am avut doar cerere de oferta off line. Multumesc
Manualul de utilizare care este disponibil in certificatul digital al autoritatii contractante (format PDF) inpartea dreapa a ecranului cum deschideti certificatul digital
In legislatia conexa achizitiilor publice si regulamentul SEAP