avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice achizitii on-line
Discuție deschisă în Achiziţii publice

achizitii on-line

Unde ma pot documenta rapid despre cum pot demara achizitii on-line, pina acum am avut doar cerere de oferta off line. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Gabriel Amironesei , Consilier juridic 14:14, 1 Februarie 2010
Manualul de utilizare care este disponibil in certificatul digital al autoritatii contractante (format PDF) inpartea dreapa a ecranului cum deschideti certificatul digital
In legislatia conexa achizitiilor publice si regulamentul SEAP

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procedura online andreeaz andreeaz Suntem obligati sa utilizam procedura onlline, dar nu s a dat nici un ghid, etapele care trebuiesc urmarite....primesc mereu pe mail- cursuri seap...tinute la ... (vezi toată discuția)
Licitatii publice on line in seap SAVASTRE SAVASTRE am o nelamarurire...sau mai multe: vreau sa particip la o licitatie publica on line . Cine imi trimite documentele de calificare? seap-ul sau autoritatea ... (vezi toată discuția)
Contract prestari-servicii institutie publica - societate comerciala Bdy77 Bdy77 Buna ziua, as dori sa va intreb daca o societate comerciala doreste sa faca un contract de prestari servicii cu o institutie publica, institutia respectiva ... (vezi toată discuția)