Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Am dreptul sa vand deseuri nepericuloase angajatilor?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Am dreptul sa vand deseuri nepericuloase angajatilor?

pot vinde deseuri din lemn angajatilor?
Doar in cazul in care angajatul/angajatii sunt autorizati in depozitarea ori valorificarea ori reciclarea deseurilor. In anexele Autorizatiei de Mediu pe care o detineti veti gasi exact obligatiile pe cale le aveti cu privire la gestiunea deseurilor si legislatia care se aplica in cazul activitatii dumneavoastra.