avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 159 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters117797

Activitate ContSters117797

va multumesc pt lamurire.. o zi buna in continuare
chiar nu va inteleg raspunsul. sunt asoc in 2 soc, la una sunt si adm , dar are act suspendata. de la cealalata nu am luat dividente sau altceva. la cea cu act suspendata nu se mai desf nicio activitate din mai 2009. deci nu am vreun venit de aici. deci pot beneficia de somaj sau nu? mentionez ca am 5 ani de munca continua in ultimi 5 ani fara intrerupere. va multumesc
bucuresti si ploiesti. sunt 2 firme
am o firma in care sunt asociat cu inca o pers si vreau s-o declar falita. ma puteti ajuta?
mii de scuze...sunt total zapacit de situatie
mii descuze, am scris cu litere mari pt ca folosisem caps lock putin mai devreme. nu mi-as permite sa tip , vb vine, la dvs. e un proces cu termen pe 20 mai pt incredintare minor. multumesc mult pt ajutor si imi cer scuze pt folosirea literelor mari. Paste Fericit!
MULTUMESC PT RASPUNS.NU AM DE GAND SA SE AJUNGA LA ASA CEVA, MAINE O DUC EU PERSONAL PE MINORA DUPA GRADINITA. SUTN CEL CARE CONSDERA CA MINORA ARE 2 PARINTI SPRE DEOSEBIRE DE CEA CARE A NASCUT-O( NU O MAI POT NUMI MAMA SUB NICIO FORMA) CARE NU O VREA INAPOI DE CAT PT A MA INTOARCE EU, NIMIC MAI MULT. CRED CA MAINE DIM O VOI DUCE EU PERSONAL.