avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 600 soluții astăzi
Forum Activitate zoli_2007

Activitate zoli_2007

Multumesc
Beneficiez de pensie comunitara,dar am mai lucrat dupa pensioanare cu acte in regula in stainatate.Pot cere recalcularea pensiei comunitare pentru perioada lucrata ?
Multumesc
Răspuns la discuția ACTE
Multumesc mult.
Problema ca lucrez detasat in stainatate si nu pot merge in tara decat la sfarsitul anului....de sarbatori ...
Răspuns la discuția ACTE
Actele de deces ale: tatalui.celor 2 frati,si ale mam
Copiile certificatelor constatatoare ale decesului celor amintiti
Certificatele de nastere ale lor(copi si originale )
Discuție ACTE
Buna ziua
As avea nevoie de ajutor si anume :-sunt singurul membru al familie ramas in viata ,dar fosta cumnata refuza sa-mi dea actele fostei famili care se afla in posesie ei.Care este modalitatea legala si rapida de a obtine toate actele familiare de la ea ????
Un proces in instanta dureaza si nu sunt convins ca chiar dupa o rezolutie favorabila voi primii toate actele tuturor membrilor fam (se pot distruge, etc )
Va multumesc
Discuție Acte familie
Buna ziua
As avea nevoie de ajutor si anume :-sunt singurul membru al familie ramas in viata ,dar fosta cumnata refuza sa-mi dea actele fostei famili care se afla in posesie ei.Care este modalitatea legala si rapida de a obtine toate actele familiare de la ea ????
Un proces in instanta dureaza si nu sunt convins ca chiar dupa o rezolutie favorabila voi primii toate actele tuturor membrilor fam (se pot distruge, etc )
Va multumesc
Răspuns la discuția Pensionare
Multumesc frumos
Discuție Pensionare
Nascut in 1961.05.29 (B) cu 30 ani in campul muncii din care 19 ani ca minier subteran, as dorii sa stiu cand m-a pot pensiona,Multumesc
Răspuns la discuția pensionare
Va multumesc mult
Discuție pensionare
Sant nacsut in 1963.05.29 am lucrat in gr 1 de munca cu 100% subteran 19 ani si 6 luni si 8 ani in coditii normale de suprafata, as dori sa stiu cand pot iesi la pensie.Va multumesc anticipat