avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 660 soluții astăzi
Forum Activitate florin999

Activitate florin999

Răspuns la discuția Acoolemie
As dori sa stiu cine poate sa ma ajute sa imi zica cam ce trebuie scris in acea declaratie care se da dupa ce se cere recalcularea.Va multumesc anticipat.
Răspuns la discuția Acoolemie
Am sa ma documentez, cu privirea la consumul de alcool, oricum mai este o declaratie data, adica cea care a fost data in momentul in care m-a oprit.
Răspuns la discuția Acoolemie
Nu s-a pronuntat nimic, asa vin in Bucuresti foarte greu, pentru ca au fost sarbatorile, si a intarziat foarte mult, azi am vazut buletinul de analize!si alea erau rezultatele, la diferenta de 1 ora intre ele.
Răspuns la discuția Acoolemie
pai si daca de la depistare pana la IML au precut peste 30 min? ce se intampla?
Răspuns la discuția Acoolemie
si aveti ideea daca iese sub 0.8 la recalculare, din ce data iau in considerare suspendarea permisului? multumesc
Discuție Acoolemie
Pe 12.12.2009 am fost oprit de politie la un control de rutina si aveam 0.46g acool in aer-ul expirat, si m-au dus la iml sa imi ia probe de sange, astazi dupa aprape 3 luni de cand mi-a luat permisul mi-a venit rezultatele al probele de la IML, si anume la prima proba 0.95 si la a 2-a 0.80.Daca cer recalcularea am sanse sa iasa sub 0.80 si sa scap de dosar penal?Va multumesc.