avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 208 soluții astăzi
Forum Activitate adina-nicoleta

Activitate adina-nicoleta

Răspuns la discuția desfierile
practic nu am asa numita `viata sociala`, nu le`am cerut luna de pe cer, vreau doar sa am parte de copilarie, sau de ce a mai ramas in ea, incerc sa ma compar cu colegii mei, si viata acestora, si tot timp raman dezamagita. vreau sa se termine tot, sa nu mai depind de ei, sa nu le mai port numele
Răspuns la discuția desfierile
este ceva mai mult conjunctural, nu este vorba de a sta cu iubitul [ in cazul meu], efectiv au prea mari pretentii de la mine, nu le convine absolut nimic, vor sa fiu cea mai buna, sa am numai primii I la toate concursurile la care ma duc, si apoi "imi scot ochii" pt banii pe care mi i`au dat pt transport, in diferite orase, unde au fost concursurile
Răspuns la discuția desfierile
atat timp cat nu ma simt bine in casa lor, si nu imi doresc altceva decat sa plec, nu cred ca mai pot astepta pana implinesc 18 ani
Răspuns la discuția desfierile
cu parintii adoptivi... daca plec de acasa este penal, asa ca incerc sa rezolv problema legal
Discuție desfierile
as vrea si eu sa stiu ce acte sunt necesare pentru o desfiere, avand in vedere ca am fost adoptata de la 8 luni, si inca sunt minora?