avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Activitate nae nae

Activitate nae nae

Răspuns la discuția anomalie
Ma refer la militie ptr capacitatea organului de a gandi.Am fost singur si eu si cel ce ma lovit,se specifica si PV.Semnalizarea mergea sigur si merge in continuare.La firma unde lucrez am toate actele n regula si casco ful.Dupa ce am plecat de la politie am sunat la firma si am spus cele ntamplate.S-a luat legatura cu avocatul firmei .Am dat copii dupa pv si am mai scris odata cum sa ntamplat si mai departe nu mai stiu nimic.
Răspuns la discuția anomalie
Imi pare rau nu am mentionat eu sunt din Ploiesti si totul sa petrecut la Bucuresti
Răspuns la discuția anomalie
avocatul firmei mi a recomandat sa nu platesc amenda.s a intamplat pe 30 06.Pe PV la obiectiuni sa "NU SUNT DE ACORD'
Răspuns la discuția anomalie
s antamplat pe 30 06 si avocatul firmei face contestatie.dar mi a recomandat sa nu platesc amenda!
Discuție anomalie
pe str. preciziei dinspre Valea Cascadelor catre Iuliu Maniu str.fiind cu o singura banda de mers pe la mijlocul strezii am facut dreapta ptr a intra la o societate ptr a incarca in spatele meu era coloana . Am dat semnal dreapta regulamentar am apucat sa intru cu jumatate de masina si un frizer din spatele meu ma lovit in roata din spate dreapta. Am fost la militie si mi sa spus ca eu sunt de vina ca nu m am asigurat cand am facut dreapta. Am primit 120 ron in 48 ore si 3 puncte: