avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 499 soluții astăzi
Forum Activitate liana32

Activitate liana32

Răspuns la discuția custodie
e inchis pe o perioada de 1 an si 6 luni fara eliberare conditionata de la data de 1 martie 2015 organele de politie au doveit ca e rea credinta
Discuție custodie
ce pot face saq am, custodia totala a ficei mele nu imi permit un avocat tin sa mentionez ca sunt angajata iar tatal fetitei e inchis in puscarie pt neplata pensiei alimentara
au trecut 2 luni de la finalizarea procesului si nu a dat nici un leu ce pot sa fac, nu se poate face nimic impotriva acestui om?
Răspuns la discuția salariu
sunt mai multi tin sa mai precizez ca la cei ce au ramas in firma leau mai achitat salarii iar la cei ce au fost demisi nu lea mai dat nici un leu
Răspuns la discuția salariu
si atunci nu are nici un rost sa mai dea banii pt avocat sa ajunga in proces
Răspuns la discuția salariu
si dac ei nu au bunuri pt ca masinile sunt inchiriate
Răspuns la discuția salariu
daca se ajunge la proces si se castiga si patronul nu are banii ce se poate face?
Răspuns la discuția contract
daca sunt inultimile 12 luni de contract trebuie sa achit 40 de euro dar nu am cum sa achit
Discuție contract
am un contract cu romtelecom valabil pana in ianuarie 2013 as vrea sa il reziliez ce sanse am sa nu platesc despagubiri
Răspuns la discuția salariu
daca nu semneaza lichidarile ce se poate intampla? se tem ca daca semneaza nu mai vad niciun ban au vreo sansa sa ajunga in istanta si cam cat dureaza un asemenea proces