avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 660 soluții astăzi
Forum Activitate Leeleee

Activitate Leeleee

Scuze daca mai inisit:">..dar vreau sa aflu cat mai multe despre cum asa putea sa ma mut cat mai repede din acel liceu?
Am auzit..ca este nevoie sa ajung la inspectorat?Daca mai sunt perosoane care ma pot ajuta cu cate un sfat..va rog sa imi spune`ti.Orice indrumare din partea dumneavoastra imi este de folos
Va multumesc foarte mult!:)
Nu ma gandesc ca daca as apela la stat gata nu mai sunt privita ca rrom..da` in acest liceu` st mai multii copii de etnie rroma si la totii li se intampla acelasi lucru,ne obligam sa consumam alcool si sa fumam plante etno`botanice;)..eu m`a refeream la faputu` ca vreau sa ma mut inaite de 1 sem. pt ca imi e si departe de casa..poate ati putea macar sa`mi spune`ti cui ai trebuii sa ma adresez?Daca sunte`ti amabail..Multumesc
Macar o idee::(. va roggg!
buna seara..Ma numesc Elena am 15 anii si de cateva saptamanii am inceput "viata de liceu":(...doar k la liceu am unele probleme:-S..
Colegii se feresc de mine,nu vor sa vorbeasca cu mine parca as fii invizibila si nu pot sa ma integrez cu eii..totii sunt cu nasu` pe sus etc..se feresc de mine pentru ca sunt de etine rroma,nu mi s`a intamplat niciodata acest lucru..ca cineva sa se fereasca de mine.Acum as vrea sa ma mut din aces liceu doar ca nu vreau sa mai astept un semestru..crede`ti ca as putea?Nu o sa rezist un sem intreg acolo.Va rog sa imi spune`ti ce as putea face si unde ar trebuii sa merg ca sa ma poata ajuta cineva.
Mai preciis este vorba de liceul Jean Monnet...Va Multumesc:(