avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Activitate daxia0022

Activitate daxia0022

ioi ...sa de Domnu sa ajung acolo ...=D>
eu am planuri marete ... saptamana asta sa termin penalul special, pana prin 24 iulie sa termin procedura penala si pana la examenul INM vreau sa repet penalul si procedurile, eventual sa citesc civilul din cursul selectiv al lui Boroi ... vreau sa ma pot verifca in conditii de examen cu subiectele date la INM ... va reprezenta in mod clar nivelul la care ma gasesc ... sper sa fie unul cat mai bun pentru a putea ridica stacheta cat mai sus pentru toamna ...
ce plaja,soare,leneveala ??? abia astept sa-mi permit asa ceva :D ...aici pe baricade ...mor cu penalul special combinat cu general de gat ... si ma asteapta procedura penala ... tu cu ce te lauzi?
Buna dimineata ... deci anual incepand din 2011 reprezinta "cel putin o data in an" ... acu sincer pe mine nu ma deranjeaza ca organizeaza examenul la INM ci ma deranjeaza atitudinea, stilul si maniera de abordare ... dar nu depinde de noi ... cat despre buna reputatie cred ca aspectele acestea si pana acum erau luate in calcul numai ca nu se stia ... va recomand sa fiti atenti in tot ceea ce faceti ... pt ca prin transparentizarea criteriilor practic nu prea se mai lasa loc de interpretare ... dar e posibil sa ma insel ... pana una alta mergem mai departe fiecare in ritmul lui ... timpul tace si trece ... vara va trece pe nesimtite ... si ne-om trezi in prag de examen... am fluturi in stomac numai la gandul asta ... o zi frumoasa va doresc tuturor ...
buna dimineata si o :coffee: ... nu stiu cum sunteti voi da eu am senzatia ca pe masura ce citesc stiu tot mai putin :stunned: ... ma tampesc eu? tot ce-i probabil ... aveti aceeasi senzatie si voi? una peste alta ma delectez cu penalul special ... la penal general am ajuns la concluzia ca ... ma doare capu ... va pup si o zi racoroasa va doresc ... la noi se anunta caldura mare ...
penal special ... si il tot combin cu penalul general ... atatea fineturi ridica partea generala incat #-o ... civil mi se pare ca nu ma istiu nimik... procedura civila la fel ...da le-oi relua ... pana termin cu penalul si proc penala doar se va clarifica toata situatia daca nu ... repet tot mai putin civil ... si vedem ce facem pe parcurs ...:sorry:
pai ar fi cazu ... ca imediat e iulie ...
daca si in domeniul asta se va forta nota atunci e jale ... daca ei vor cauta sa nu respecte litera si spiritul legii atunci ce mai ramane de zis ... organizarea concursului din ianuarie cred ca a fost o mare greseala ...
'neata dragilor ... nu stiu de ce da nu cred ca se vor risca cu o OUG ... daca nu se adopta legea de aplicare a respectivei OUG ...m ai ales la care e acum atmosfera in coalitie si parlament ... parlementul poate considera asta un afront ..respinge legea si atunci balamuc ... dat bani inapoi ... si tot tacamul ... referitor la faptul ca unii vad ca anual nu inseamna o data pe an ... atunci nu aveau de ce sa intieze modificarea legii ... iar pozitia proc general a spus tot ... se continua in acelasi stil ... stam si asteptam evenimentele si citim ca nu avem ce face ...
Buna dimineata si o :coffee: ... intotdeauna se poate ...trebuie sa credem ca e in puterea noastra sa trecem peste toate pt ca altfel ... o luam razna ... azi incep penalul special desi nu sunt foarte multumita de cum ma descurc la penal general ... dar sper ca pana la data examenului sa mai clarific din ele ... o saptamana faina va doresc ...
... in MAI in iulie iar sunt 7 zile fara salar ... si e vorba ca si august si septembrie va fi la fel ... eu simt ca o iau razna ...:((