avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 695 soluții astăzi
Forum Activitate mar_cat98

Activitate mar_cat98

va multumesc ,cred ca am sa iau atitudine,un avocat pt a-mi recupera 30 mil mi-a cerut onorariu 10 mil,daca mai merg si la executor cu onorariu de 10 mil o sa fie mai greu dar o sa vad cum am sa procedez
astept sfaturi ,indrumari ,sau tot ce imi puteti oferi
va multumesc
imi poti spune daca in acest litigiu de munca de recuperare drepturi salariale ai fost reprezentat de un avovat sau singur ,iar daca ai avut un avocat la cat a ajuns onorarioul acestuia?..............sunt intr-o situatie asemanatoare si nu stiu de un unde sa incep.
va multumesc de intelegere
Răspuns la discuția somaj tehnic
va rog cu un raspuns.............va
multumesc
Răspuns la discuția somaj tehnic
d-vst ma-ti indrumat catre anaf........ei cum pot verifica sau proba ?deci este greu si pt .ei si pt mine .......
Răspuns la discuția somaj tehnic
somajul tehnic prevazut de ultima ordonanta,respectiv scutirea de contributii sociale pe o per de 90 de zile calendaristice,dar care a functionat doar in acte si la sustragerea administratorului de a plati taxele la stat
Răspuns la discuția somaj tehnic
sa ma exprim corect:
somajul tehnic a fost intre anii 2009 si 31 dec 2010
Răspuns la discuția somaj tehnic
sunt din galati iar firma cu pricina din acelasi oras,unde pot sesiza in scris aceste nereguli?
Răspuns la discuția somaj tehnic
momentan nu mai sunt in romania , trebuie sa merg personal sa anunt evaziunea sau .......................
Răspuns la discuția sprijin guvern
deci pt a beneficia de sprijinul in bani a guvernului trb sa infintezi un s.rl.l
multumesc de raspuns