avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Activitate bubu1810

Activitate bubu1810

Răspuns la discuția Pensie intretinere
si cum pot proba ca am aplicat la joburi, ca am sunat dupa locuri de munca, ca am fost la interviuri? si nu sa legat nimic?
Răspuns la discuția Pensie intretinere
dar nu fac nici o ilegalitate, problema este ca nu gasesc de munca
Răspuns la discuția Pensie intretinere
ce ar trebui sa fac eu pentru a demonstra ca am tot cauta de munca in toata aceasta perioada? singurele dovezi ar fi aplicarile constante la joburi pe net si cateva interviuri la care am mers, fara nici un rezultat. Am vazut pe la tv ca se pot ajunge si la consecinte mai grave, cu judecatorii din Romania.
Răspuns la discuția Pensie intretinere
Am impresia ca urmareste altceva. In comun mai avem un apartament care ne tot chinuim sa il vindem si nu stiu de ce, dar cred ca urmareste sa ma scoata din casa si sa nu mai vanda. Are vreo astfel de sansa?
Răspuns la discuția Pensie intretinere
Pensia a fost stabilita de comun acord la 250 ron , dar nu am de unde sa dau nici acesti bani, abia ma descurc cu cheltuielile casei
Buna ziua, as dori si eu un raspuns la o problema. Nu am servici din luna august 2010 si in urma divortului, trebuie sa platesc pensie alimentara. din acea luna nu am mai putut onora acest lucru. Fosta sotie sa dus la politie si a facut plangere ca nu ii mai dau bani. Ce se poate intampla, sau ce trebuie sa fac?