avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 219 soluții astăzi
Forum Activitate adina_75

Activitate adina_75

Acum e ok, multumesc mult!!!
Multumesc...insa nu pot deschide linkul...O fi poate de la antivirus...?
Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu fisa postului pentru tinichigiu carosier auto? Multumesc
Buna ziua!

As dori sa stiu cum se impoziteaza premiile de craciun? Multumesc!
Răspuns la discuția contract de mandat-salarizare
asa consider si eu insa am nevoie de o baza legala pt a-mi sustine punctul de vedere.
Buna ziua
As dori sa stiu cum va fi remunerata un cenzor,pt luna februarie de ex. pe baza unui contract de mandat, in conditiile in care la Adunarea Generala Anuala care a avut loc pe 15.02.2012 i s-a modificat indemnizatia.
Multumesc!
Buna ziua
As dori sa stiu cum este organizata contabilitatea asociatiilor de locatari, daca se incheie lunar balanta de verificare, si eventual baza legala care specifica clar tot ce tine de contabilitatea la acest sector.
Multumesc!
da.este vorba de p prima de 950 lei.
Stiam ca acest lucru se voteaza in cadrul Sedintei Extrraordinare anuale a asoc.de Propriet.insa am auzit o varianta mai mult decat absurda cf.careia prima administartorului insumata craciun +paste trebuie sa fie echivalentul salariului pe care-l ridica administartorul lunar net.Mie mi se pare culmea nesimtirii!
Buna ziua

Aş dori să aflu care este baza legală a primelor de Craciun, Paşte,pe care le poate un administrator de asociatie precum si cuantumul acestora.
Multumesc tare mult!