avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 697 soluții astăzi
Forum Activitate claudia_82

Activitate claudia_82

buna,
as vrea sa stiu cu ce data se face cererea catre angajator cand vrei sa intri in concediu de crestere copil?daca ti se termina concediu postnatal(toate cele 126 de zile)in 18 oct cererea se face incepand cu data de 19 oct 2012 si daca vrei sa stai doi ani acasa perioada specificata va fi:19.10.2012-10.08.2014,precizez ca la data de 10.08.2014 fetita mea va implini 2 anisori....deci asa se face?ca nu sunt sigura
si inca ceva...daca firma la care lucrez are sediul in alt judet decat unde locuiesc eu trebuie sa merg personal acolo la casa judeteana de pensii dupa ceva acte?
multumesc
stie cineva ce tr facut ref la aceste criterii de performanta,obiective si fise de evaluare?la cat se face evaluarea sau cand?care sunt criteriile de performanta?de ex.pt zidar,dulgher,zugrav,finisor,paznic,tamplar,electrician,.....?X-(
a facut cineva act aditional la fisa postului pentru criterii de performanta datorita noului cod al muncii?#-o
de ex.pt zidar,dulgher,finisor,tamplar,zugrav......c criterii de performanta tr trecute?X-(