avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 620 soluții astăzi
Forum Activitate Mihaita Alin

Activitate Mihaita Alin

dragii mei am facut acest pas pentru ca am ajuns la Disperare , am un magazin cu terasa la tara , de vreo 5 ani incoace imi tot face probleme un vecin , nu lam deranjat niciodata , ma tot ameninta si injura , am chemat politia de nenumarate ori ,asta seara am avut iar meci cu el , nush ce sa mai fac , a luat amenzi multe , la taiat pe unu la un alt bar, are dosare penale , amenzi , asta seara ma amenintat c a mi da foc ! Ce ma fac eu cu nebunu asta ,daca il bat imi fac eu probleme , daca l las in pace face ce vrea el ,azi mia zis politistu sami pun afis cu Acest Magazin Are dreptu de asi Selecta clienti ! cu ce ma poate ajuta pe mine acest afis eu nu inteleg ! si o alta intrebare pentru Dvs : La ce suma cumulata din amenzi se transforma in inchisoare ? si inca una daca el primeste pensie pe caz de Boala , si stiu sigur ca munceste si pot dovedii unde-l pot reclama ! acest inivid este un pericol social ,mananca banii statului si isi face de cap pe zona asta ! Va rog frumos datimi sun sfat util !