avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 257 soluții astăzi
Forum Activitate milka7484

Activitate milka7484

Răspuns la discuția reincredintare minor
buna ziua avocat vreau doar sa va explic cum e situatia mea : am inceput eu sa fac primul proces pt incredintare si la-m perdut,dupa aceia am facut apel la incredintare si am castigat, dupa aceia a facut el recurs la incredintare si a perdut si recursul .Eu iam facut executare silita el mia facut contestatie la executare, dar ia fost respinsa contestatia intre timp el a inceput ordinata prezidentiala pt reincredintare minor si reincredintare minor (fond) el avand pile la judecator ia dat la ordinata prezidentiala reincredinzare provizorie si eu nu am mai putut face executarea .Acum am inceput recursul la acesta ordinata prezidentiala de aceia vam intrebat daca el poate sa mai faca al proces ca sa ma inpedice. Copilul a fost tot timpul la el eu nu lam tinut nici macar o zi cu mine deaceia va intreb cum poate sa ma inpedice cu ce preocese poate sa mai faca ? Va multumes tare mult si astept un raspuns de la dumneavostra :
Buna ziua vreau sa stiu daca fostul meu concubin dupa ce a perdut procesul de reincredintare poate sa mai faca alt proces ? :hm: