avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 228 soluții astăzi
Forum Activitate jackelina

Activitate jackelina



buna seara am si eu o intrebare legata de terenurile gratuite date de primarie. se mai dau terenuri de primaria orasului?tinerii treb sa fie casatoriti si sa nu aibe o alta proprietate pe numele lor?astept raspuns va multumesc...

buna ziua am si eu o intrebare legata de terenurile gratuite date de primarie. se mai dau terenuri de primaria orasului?tinerii treb sa fie casatoriti si sa nu aibe o alta proprietate pe numele lor?astept raspuns va multumesc...
Discuție Infiintare pfa
BUNA SEARA PENTRU A-MI DESCHIDE O SOCIETATE PERSOANA FIZICA CE ACTE IMI TREBUIESC?ASTEPT RASP VA MULTUMESC!!
buna seara am si eu o intrebare pentru a beneficia de un teren dat de primaria orasului treb sa fiu casatorita si sa nu detin nici o proprietate?daca viitorul sot are masina pe numele lui are ceva?
astept raspuns va multumesc
Discuție succesiune
buna seara am si eu o intrebare socrul meu face in aprilie un an de cand a decedat si nu am primit nimic acasa prin care sa ne anunte ca tb sa facem succesiunea.tb sa ne ducem noi la un birou notarial sa incepem demersurile, nu mai primim nimic acasa ??daca apartamentul este ipotecat se poate face succesiunea???ast raspuns va multumesc
Răspuns la discuția succesiunea dupa deces
deci trebuie in 2 ani de zile, nu acum cand se fac 6 luni?dupa cat timp ne vine acasa instiintare?va multumesc frumos!!
buna ziua. am si eu o intrebare legata de succesiunea dupa deces. socrul meu face 6 luni acum in octombrie de cand a decedat si tb sa ii facem succesiunea , este obligatorie?socrul meu are 2 copii, si bineinteles sotia. trebuie sa fie toti prezenti la succesiune, intrucat unul dintre copii este plecat din tara . vroiam sa va intreb daca trebuie sa vina si el la notar impreuna cu ceilalti membrii sau daca poate a faca o procura .este obligat sa ajunga in perioada aceea in tara pentru a participa ?in caz ca nu se face succesiunea ce se intampla?se baga penalitati, ceva?va multumesc ptr raspuns. o zi buna!!!