avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Activitate wpww1488

Activitate wpww1488

Buna ziua,

Am si eu o nedumerire. Detin un website nationalist unde public stiri mai "aspre" in general. Nu discriminez, pur si simplu expun anumite lucruri "incorecte politic" chiar si prin alte surse (citate in postari)

Problema este alta... daca cineva intra pe un articol ca de ex. despre "Un tigan a ucis un roman" si apoi lasa comentarii gen: moarte tiganilor....

Patesc ceva?

Mentionez ca am pus si disclamer: IMPORTANT: Intreaga responsabilitate penala si civila pentru continutul comentariilor apartine autorilor acestora. Comentariile nu reprezinta sub nicio forma pozitia Nationalisti.ro

Va multumesc pentru viitoare sfaturi!
Răspuns la discuția Luat buletin pe nedrept.
Logic ca se dovedesc. Exista actele de subventie la primarie va dati seama... Aici nu e vba de o simpla razbunare insa. E vba de cu totul altceva.

Totusi intrebarea este la ce se incadreaza.
Buna ziua,

Am o intrebare.

Am pe cineva in familie cu care nu ma inteleg si fara sa stiu, mi-a luat buletinul .sa mearga la Primarie sa obtina ajutor de incalzire desi nu a fost cu acordul meu. Eu am aflat abia dupa 2 luni din alte surse. Precizez ca persoana din familie nu mai stie cum sa faca rost de bani desi are si alte venituri nu doar din pensie.

Cui ma pot adresa si ce poate sa pateasca pt acest lucru?

P.S. Functionarul public din Primarie care a semnat sau ce a facut sa obtina ruda mea ajutorul poate sa pateasca si el ceva?

Precizez ca am mutatia facuta aici pe C.I.
Răspuns la discuția Cerere de deshumare
Asta gandeam si eu. Insa daca negi Holocaustul faci puscarie. Vreau sa pot sa-l neg cu dovezi. :)
Buna ziua. Am constatat cu stupoare ca in cimitirul evreiesc din Buzau exista un mormant pentru ... o bucata de sapun. Se presupune ca sapunul ar fi de provenienta umana. Simtindu-ma oarecum deranjat de o astfel de idee as dori sa stiu daca acest lucru este adevarat.

Cum pot proceda?