avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 254 soluții astăzi
Forum Activitate dorenutza

Activitate dorenutza

Răspuns la discuția Talharie, violenta si hartuire
Aseară am chemat politia și mi au spus același lucru.voi merge în cursul zilei de astăzi pt a depune plângere.
Disperarea mea cea mai mare este copilul care se îmbolnăvește pe zi ce trece.Sa merg și la protecția copilului???
Nu am mai fost pusă în asemenea situație și nu știu încotro sa o apuc.
Mă amenință că va mitui toți avocați și se vor întoarce împotriva mea.
Răspuns la discuția Talharie, violenta si hartuire
Vă mulțumesc pt răspuns.
Bună dimineața ,de două luni de zile sunt hărțuita și amenintata de fostul soț de care am divortat acum 2 ani.
Mă urmărește peste tot și mă amenință cu moartea (pe mine)iar pe copil îl terorizează. Aseară a venit peste noi în casa și sub amenințarea cuțitului m a obligat sa I dau toate bijuteriile.
Va rog sa mă îndrumați cum pot proceda pe cale legala.
Va mulțumesc!
Răspuns la discuția Slutire- vopsea de par
Nu este scrisa data expirării scrie doar ca este valabila 18 luni de la data deschiderii.
Răspuns la discuția Slutire- vopsea de par
Într-adevăr scrie dar folosesc aceasta vopsea de 1 an și nu am avut probleme.
Ar fi trebui sa scrie pe cutie și reacțiile adverse.
Răspuns la discuția Slutire- vopsea de par
Este o firma care se respecta și un magazin cu pretenții.
Surpriza cea mai mare este ca pe produs scrie ca trebuie folosit doar de profesioniști în saloane specializate și produsul nu se vinde clientelor.
Răspuns la discuția Slutire- vopsea de par
Am luat legătura cu magazinul și ce credeți mi au spus ca îmi dau bani înapoi pe produs.
Atât au avut de spus.
Mulțumesc pentru răspuns! Am toate dovezile inclusiv tot parul pe care l am pierdut.
Bună seara,va rog dacă se poate sa mi spuneți care sunt pașii pe care trebuie sa i urmez în următoarea problema: am cumpărat dintr un magazin cu produse profesionale o vopsea de par și mi a căzut tot parul (sunt cheala) la 20 minute după aplicare.
O seara frumoasa!