avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Activitate krystytyby2015

Activitate krystytyby2015

Buna ziua
Am o firma de agent de asigurari srl nu stiu cati angajati minim am voie 1,2,3 etc. pe langa aceastea un angajat pe care il voi angaja sigur are licenta de contabil finante-banci ii mai trebuie diploma de broker in asigurari .

Va multumesc
Discuție Infintare Firma
Doresc sa infintez o firma srl cu codul caen 6622 agent in brokelaj va rog sa imi spuneti dupa infintare unde trebuie sa merg pentru a lua autorizatie si cati angajati imi trebuie
Buna ziua.
Doresc sa infintez o firma de agent in asigurari cod caen 6622 , astazi am facut rezervarea de nume. Spuneti-mi va rog ce autorizatie imi trebuie si unde sa ma duc.

Va multumesc
Buna ziua.
Am derapat in gard cu masina mam inteles cu domnul la care am intrat in gard , cand mam dus la politie sa mi se dea o dovada pentru reparatie domni de acolo au luat actele la verificat a masini, au constatat k nu am asigurare masina fiind cu numere de bulgaria , am primit amenda 600 ron pentru accident permisul la ridicat pe termen nelimitat cu dovada fara drept de circulatie pe langa acestea a ridicat si numerele si talonul a masini tinand cond ca masina inmatriculata in bulgaria are o serie la numarul din spate ei nu au tinut cont si au rupto pe langa asta au intocmit si dosar penal cu art.334 alin.4 tinand cond k toate actele sunt in regula nu imi exprim pentru ce au facut dosar cu acest articol va rog sa imi spuneti ce am de facut si daca am castig de cauza daca inaintez o plangere inpotriva lor.