avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 176 soluții astăzi
Forum Activitate Walter123

Activitate Walter123

O batrana de 86 de ani greseste facand o plangere la Politia din sat impotriva doctorului de familie din acea localitate! Drept pt care nu i s-au acceptat actele, dosarul medical, deci nu beneficiaza de 2 ani de minimum de servicii medicale, cardul i-a fost activat prin bunavointa celor de la spitalul de urgenta Galati dupa ce si-a rupt mana si soldul !
Sunt ferm convins ca este cel putin un abuz, imi precizati , va rog, cum il pot determina pe dl. doctor sa ii accepte dosarul ? Bineinteles ca sunt romana, ma asez in genunchi ca sa ii ierte senilitatea, sincer, da ? Va multumesc frumos !
Prezint scuze si nu inteleg nimic ! Mesajul anterior, postarea fara ghilimele nu-mi apartine, ce se intampla, rog, da ? Doream un raspuns edificator, nu infantilisme sau interventii fara obiect, da ? Multumesc !
Scuzati-ma, eu am intrebat corect altceva, nu definitia pretului, da ? Multumuesc oricum ! Astept un raspuns la obiect !
Rog frumos, o vanzare-cumparare a unei jumatati de imobil si teren cu multe imbunatatiri la un pret de 20 sub pretul din contractul anterior de vanzare-cumparare , deci un pret NESERIOS, cum poate fi invocat procedural acest pret neserios pentru a anula acest contract presupunand ca si cumparatorul este de acord ? Va ,multumesc mult !