avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Activitate Lena123

Activitate Lena123

Buna ziua. Va rog un raspuns clar ce documente trebuie sa facem in legatura cu protejarea datelor personale legate de PERSONALUL ANGAJAT? La o firma cu 4 angajati este nevoie de responsabil pt. protectia datelor....? Efectiv, ce trebuie sa faca un contabil? Multumesc
Răspuns la discuția amplasare container
Da, multumesc
Răspuns la discuția telemunca
multumesc
Buna ziua,
Va rog, cum se calculeaza cas si cass la un concediu medical ? Un exemplu?
Discuție telemunca
Va rog, telemunca este aceeasi cu munca la distanta?
Buna ziua,
La un S.R.L. daca angajata ( vanzator ) este in concediu medical, administratorul care nu este angajat are dreptul sa vanda si sa incaseze bani in magazin?
Multumesc
Răspuns la discuția amplasare container
Multumesc. Am sa fac o adresa catre primarie.
Buna ziua,
Pentru a pune un container pt locuit pe un teren intravilan proprietate personala, intr-o comuna pe o suprafata de ciment nu cu fundatie ci turnat deasupra pe pamant, am nevoie de autorizatie de constructie? Autorizatia trebuie sa fie pentru amplasare container sau autorizatie de constructie? Daca este necesara autorizatie de constructie ce implica asta? (documente, etc..)
Multmesc
Buna ziua,
Pentru a pune un container pt locuit pe un teren intravilan proprietate personala, intr-o comuna pe o suprafata de ciment nu cu fundatie ci turnat deasupra pe pamant, am nevoie de autorizatie de constructie? Autorizatia trebuie sa fie pentru amplasare container sau autorizatie de constructie? Daca este necesara autorizatie de constructie ce implica asta? (documente, etc..)
Multmesc
Multumesc