avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Activitate Lidia_oprea

Activitate Lidia_oprea

Răspuns la discuția Cum as putea obtine
Nú detin nici carte de munca este pierduta
Răspuns la discuția Cum as putea obtine
Nú am altceva doar aceea lichidare multumesc
Răspuns la discuția Cum as putea obtine
Scuzati ,dar créd ca nú am fost inteleasa,ni este vorba de nici un incendio,toata archiva a fost mutata intr-o ghereta sin aluminio,care a trecut foarte multi Ani prin ploi si vint fiind deteriorata,,am gasit acolo pe cineva caruia iam cerut SA imi caute ceva acte doveditoare,am scrie pe o coala de hirtie anul un care am lucrat Pina in perioada de si am lasai dinsului Desi mía spus si mía aratat ca este título in conditii extreme ok am revenit dupa 2 zile cind mía zis dinsul si mía pus o stampila pe acera coala specificind ca nú SA gasit nici un document,dupa ceva Ani am inceput din nou SA caut o modalitate de a ajunge in posesia unui document,dar archiva ce a mai ramas din ea au mutato si aici am depus o cerere iar dupa o saptamina mía dat o adeverinta precum nú am fost gasita in aceea arhiva

Răspuns la discuția Cum as putea obtine
Nú am specificat despre un incediu,archiva a fost mutata dupa desfintare intr-un loc umed intr-un ghereta si a fost pur si simplu distraída,firma SA numit atunci c,h.r nord Bucuresti .am facut demersuri Pentru a gasi macar ceva documente dar nú sa gasit nimic,

Cind a avut loc incendiul? Nu cred ca daca a ars arhiva a ars si cartea de munca. Aceasta se pastra in alt loc. Dati mai multe detalii si daca se poate si corecte!

Răspuns la discuția Cum as putea obtine
Ce proceduri trebuiesc si cit timp are dura aceasta proceduri?

Cornel Vasile a scris:

Doar printr-o actiune in instanta.



Cum as putea obtine anii de munca din anii 80 daca arhiva a fost un totalitate distrusa? Detin doar o lichidare care nú se specifica mai nimic ce demersuri por face? Multumesc