avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 726 soluții astăzi
Forum Activitate 731083

Activitate 731083

Da eu as fi de acord ca acesta sa ma recunoasca numai ca nu stiu unde m-as putea adresa! De aceea as avea nevoie de un avocat care se pricep la asa ceva (platit bineinteles) sa ma ajute! Un nr de Contact va rog. Multumesc ps: el deja are viza pt Romania aceea de 90 zile
@cyan
Nu mama nu mai este in viata! A murit acum 4 ani dar pe el il recunoaste fratele mamei mele...

@Cabinet Avocat Catalina Matei
Nu in certificatul meu de nastere nu sunt recunoscuta in dreptul tata lui este---- ! Ma ti putea ajuta consilia invre-un fel! Multumesc anticipat
Buna ziua dupa 30 de ani ma cauta o persoana cetatean strain(iordanian)si pretindea ca este tatal meu . In urma unui test adn facut sa dovedit ca fiind tatal meu! Intrebarea mea este daca este posibil ca acesta sa ma recunoasca acum eu avand 33 de ani! Si daca ar putea primi viza pt reintregirea familiei pt a se stabili in Romania! Ma puteti indruma undeva sau care ar fi pasi pe care trebuie sa ii urmam? Multumesc anticipat
Buna ziua! Dupa 30 de ani ma cauta o persoana ceratean strain iordanian si pretinde ca este tatal meu. In urma unui test adn rezulta ca este tatal meu. As vrea sa stiu ce sanse sunt ca acesta sa ma recunoasca si sa primeasca viza pentru a se muta in Romania! Care ar fi pasii si cui as putea sa ma adresa? Multumesc anticipat