avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Activitate catalinalex1

Activitate catalinalex1

Răspuns la discuția CEDO
Mi-ati putea da niste sfaturi de unde as putea inecpe?
Răspuns la discuția CEDO
Salut, multumesc pentru raspuns, deci sa inteleg ca mai multi bani as cheltui decat as castiga?
Discuție CEDO
Buna ziua in 2016 am fost condamnat la 1 an 3 luni si 10 zile pentru operatiuni cu substante psihoactive si consum de droguri de risc respectiv cannabis. Ce vreau sa stiu, eu mi-am facut pedeapsa fara nici un raport fara nici o greseala am fost tinut in camera cu 20 si ceva de persoane intrun spatiu foarte mic, m-am imbolnavit de la apa si mancarea de acolo si nu mi sa dat medicatie am fost plimbat prin mai multe penintenciare fara motiv. Eu nu am beneficiat de nici un fel de beneficiu cum ar fi 3 zile sau 6 cum se da acum pentru conditii inumane as vrea sa stiu cum pot da statul in judecata la CEDO si daca am vreo sansa sa castig ceva. Orice ar fi bun pentru ca de exemplu acum nimeni nu ma mai angajeaza, stiu e vina mea greseala mea dar ma uit acum la tv si vad cum criminali violatori sunt eliberati sau recompensati, si cred ca si eu am dreptul la o recompensa pot dovedi ca am fost plimbat peste tot si ca nu am beneficiat de nimic, am dosar de penintenciar.