avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 669 soluții astăzi
Forum Activitate goe1989

Activitate goe1989



oakleyokey a scris:


Ti-a venit rezultatul?

George C I a scris:

Victor Slav are rezultatul de la INML , eu inca astept dupa acest rezultat !Am angajat un avocat care sa grabeasca procesul acesta !Cand o sa am rezultatul , care o sa vina negativ fara nici un dubiu , atunci o sa deschid proces celor de la MAI!



Da , 11 luni a durat si a venit negativ .
A venit si rezultatul negativ ( zero ) , in 23.09.2020 am fost oprit , pe 08.03.2021 rezultatul a fost gata , am facut 3 cereri la procuror pentru conventie de plata care au fost respinse , in pe 30,05.2021 au fost platite de IPJ Brasov , pe 11.06.2021 au plecat de la INML Bucuresti spre IPJ Brasov cu posta militara, am sunat in fiecare saptamana si ziceau ca nu au ajuns , mi se pare ireal! Se poate ca eu in data de 29.07.2021 inca sa am permisul retinut si suspendat tinand cont ca rezultatul este negativ?! Si cireasa de pe tort agentul care are dosarul meu in lucru a fost in concediu si cand a venit din concediu a plecat la specializare si cica nu are cine inca sa mi faca dosarul cu propunere de clasare pentru al trimite la procuror!Vi se pare normal?