avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Activitate Cosmin0818

Activitate Cosmin0818

Buna ziua. Am și eu nevoie de un avocat deștept sa mi se alăture într-un proces civil în proporție de 100 câștigat , trebuie doar sa vedem cat pot lua mai mulți bani ,doar atât. Am avut un accident rutier care am câștigat în fața polițiștilor mi-au dat asigurarea lui și am scos inml pentru că eu eram pe trotineta și sunt lovit . Cine mă ajută dar nu am prea multi bani
Buna ziua. Mă puteți lămuri și pe mine va rog frumos. Tatăl meu a decedat anul trecut. Datorita faptului că fratele meu a cumpărat o casă și nu a mai plătit ratele și tata fiind girant a trebuit că să facă o șmecherie așa zis . A pus casa pe numele unei prietene notar de meserie prietena cu mama . Dar acum fratele meu a scăpat de acea casa a dat-o in plata și mama vrea casa înapoi . Dar ne-a zis noua copiilor sa mergem la acea femeie notar sa semnăm actele. Întrebarea e !?!? Ce sa semnăm noi că nu pricep jur e peste măsură mea . Ce acte a făcut de fapt tata cu mama și de ce îmi cere semnătura . Eu am și afecțiuni bipolara și locuiesc in casa cu mama .