avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Activitate solomon_bc

Activitate solomon_bc

Suntem pre putini pentru memoriu .E posibil ca din toti cei care au picat, doar atatia sunt in acest grup creat pe Facebook,[ link extern ] /???
Haideti ,va rog ,ne cerem drepturile,nu pretindem nimic altceva!
Ai dreptate @andreibunea....din pacate.
MrMoon a scris:

Vei mai incerca anul viitor?

Exact cum spunea si @amt11,daca se va schimba modalitatea de exameniare,da.Donatii nu mai fac!
Nu stiu ce sa zic.Cert e... ca e un mare haos,pt mine cel putin...:(
Iasi.....
Stiu ca pare o nebunie ,dar am trimis si eu o contestatie pana la urma , pe ultima suta de metri...nu stiu daca va fi primita,pe e-mail pt ca da linia era f f f busy.
M-am alaturat si eu...e incredibil ce se intampla .Nu stiu cat va conta aceasta miscare,dar macar am incercat...Anu' asta pentru mine a fost a doua oara ,eram convinsa ca o sa iau dupa calculele mele...nu,nu am depus contestatie mi-e greu sa cred ca voi trece.Ma simt ca intr-un joc gen"Ghici ghicitoare mea" ,mai rau ca-n filmele de groaza,nu se spune CLAR dupa cine sa inveti in tematica ,invat dupa un autor ,dar la examen primesti un subiect din altul si tot asa .NU EXISTA TRANSPARENTA IN ACEST EXAMEN,punct.
Ok,multumesc,@ andreeas1.
Problema e ca exista si cazuri in care nu s-a luat asa zisa ciorna #-o...mai exista si lume care sta agatata de afisarea acestor rezultate .Eu imi amintesc ca anu' trecut rezultatele la grila s-au afisat in aceeasi zi ?Sa speram in ziua de maine...ca oricum nervii sunt intinsi la maxim...
:innocent: Dar pt amfiteatrul DIMITRIE GUSTI,e cineva ........?