avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 400 soluții astăzi
Forum Activitate giorgiana mihaela

Activitate giorgiana mihaela

Răspuns la discuția admitere sng 2010
cei care sunt pe ultimele locuri as zice sa nu se grabeasca sa sarbatoreasca ca nu se stie ce le rezerva viitorul,nu vreau sa le cobe lor,dar inca n-au fost validate rezultatele,se vor face multe contestatii,iar ordinea se va putea schimba fff mult
Răspuns la discuția admitere sng 2010
am auzit ca fata de e pe locul 75 s-ar fi retras,asa ca cea de e pe locul 76 a fost plina de bafta!!!bv ei
Răspuns la discuția admitere sng 2010
eu una am ajuns la concluzia ca cel mai mult tine de noroc.......degeaba inveti si dc in exam patesti sa ai un blocaj si nu-ti mai poti aminti mai nk din ce ai invatat nici daca te-ar omora cineva......:((:((:((
Răspuns la discuția admitere sng 2010
aveti dreptate,nu-i suficient doar sa inveti,trebuie sa ai si noroc,eu am luat din pakte doar 7 si un pic si nu a fost suficient,dar data viit poate voi avea mai mult noroc!!!am auzit k s-ar organiza o sesiune si in iunie pt cei cu studii medii,a mai auzit cineva ceva de asta?!?:hm:
Răspuns la discuția admitere sng 2010
a dat direct de la sng un interviu de curand in care anunta ca cei care vor fi admisi in aceasta sesiune vor incepe cursurile in mai
Răspuns la discuția admitere sng 2010
am auzit k cei admisi vor incepe cursurile in mai si vor absolvi in octombrie.felicitari norocosilor si sa nu uitati de cei ghinionisti:((sa ne tineti si pe noi la curent cu stirile legate de sng,poate vom avea si noi mai mult noroc data viitoare!!!:D
Răspuns la discuția admitere sng 2010
felicitari pt succes!!!sper sa ne ti la curent cu stirile si in timpul cursurilor!!!sa nu uiti de noi:D