avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 187 soluții astăzi
Forum Activitate mczena

Activitate mczena

Răspuns la discuția sng cursuri
da. 8 milioane in primele 6 luni, apoi dupa examenul de definitivat aproape se dubleaza.
Răspuns la discuția sng cursuri
da se deconteaza in limita a 430 de euro.
Răspuns la discuția Judecatoria Cornetu
Programul este zilnic intre 9-13. Se depune o cerere si va programeaza in cateva zile.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
pentru nac
de obicei se da un certificat de grefa.Te vor lasa ca timp 10 min. Dar ai timp. Conteaza sa scrii corect si sa asezi in pagina cat mai asemanator cu formularul pe care il vei primi. Nu esti obligat sa scrii cu diacritice. Vor fi cam 5-6 randuri de scris.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
pana acum nu am auzit de niciun caz care sa fi ramas pe dinafara, dupa expirarea perioadei. Pana la urma se gaseste calea prin care te vor definitiva pe post . Daca prinzi un astfel de post poti fi sigur ca vei ramane in sistem.
Răspuns la discuția examen
pana acum s-a dat numai sinteza.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
din ce am auzit se pare ca se doreste ca SNG-ul sa schimbe sistemul de admitere si scolarizare.
va fi online. Din cauza asta se amana examenul.Si nu se stie data. Cand voi citi aceasta circulara sosita deja va voi anunta. Sper sa am timp cat mai curand cu putinta sa o citesc.! Si va voi anunta exact cum va fi modalitatea de admitere.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
si curtile de apel au sistat examenul care era deja fixat. Nu se mai da. Nimeni nu stie nimic. Pana la noi ordine. Acum nu sunt fonduri, pentru a face noi angajari.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
curtea de apel Buc va scoate locuri la concurs acum in nov.Poate si celelalte Curti vor face la fel.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Cum adica din ce traiesc angajatii SNG? Ei sunt judecatori sau grefieri formatori.