avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Activitate Agness Mihailescu

Activitate Agness Mihailescu

Răspuns la discuția Instalarea unui automat stradal
cu siguranta aveti nevoie de avizul primariei insa ma indoiesc ca acceasta va va da acceptul fiind vorba din cate am inteles de produse +18 ani...oricum mult succes. ideea nu e reaB-)
Răspuns la discuția BANCURI !
Prima zii vine Ion acasa si ii spune Mariei:

-Marie, o stii pe Nicoleta secretara mea?A venit azi la munca cu un decolteu misto! Stii cat conteaza?

Maria tacu din si-si vazu de treburile ei. A doua zii vine Ion acasa si-i spune Mariei :

-Marie a venit azi Nicoleta , secretara , o stii nu? cu o fustita mini ! Stii cat contaeza?

Maria la fel tacu si-si vazu de ale ei. A treia zii vine Ion obosit acasa nici nu intra bine pe usa si Maria ii spuse:

-Ioane vazui pe vecinu Costel in spate casii, o avea mai mare ca a ta cu 2 cm.Stii cat conteaza?

Răspuns la discuția ajutor urgent!!!
sunt de parere ca ar trebui sa gasiti un alt ingrijitor copilului dumneavoastra pentru perioada in care parasiti tara.....cum au spus si colegii mei , in lipsa dumneavoastra tatal poate cere instantei reincredintarea minorului , mult succes si intelepciune in luarea celei mai importante decizii
dupa cum au spus si colegii mei din forum.....dati fuguta la politie ridicati-va documentul si reveniti in trafic.....
Răspuns la discuția Neplata Credit ipotecar
cu bancile nu e de joaca .....cunosc unele cazuri in care din acelasi motiv, neplata ratele persoanele in cauza au fost actionate in instanta si ulterior executate silit. eu va sfatuiesc sa faceti tot posibilul sa va platiti ratele pentru ca e pacat sa fi platit pana acum rate bancare in zadar