Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Instalarea unui automat stradal
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Instalarea unui automat stradal

Salutare,
mi-a venit o idee de a instala un automat stradal, doar ca nu stiu ce fel de autorizatii imi trebuie si cu cine ar trebui sa intru in contact pentru spatiul ocupat iar in al doilea rand cum pot comercializa produse +18 ani?

Multumesc
In mod cert va va trebui un aviz de la primarie fiindca spatiul public este administrat de primarie.B-)
In primul rand va trebuie avizul Primariei pentru instalare.
Intereseaza si ce veti sa comercializati prin acel automat stadal....
cu siguranta aveti nevoie de avizul primariei insa ma indoiesc ca acceasta va va da acceptul fiind vorba din cate am inteles de produse +18 ani...oricum mult succes. ideea nu e reaB-)
Agness Mihailescu, Consilier juridic
dupa cum spun si colegii aveti nevoie de aviz de la primarie ,,,,dar acum depinde si de produsele pe care ati dori sa le comercializati
succes