avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 707 soluții astăzi
Forum Activitate alexandra_gav

Activitate alexandra_gav

Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Aveti idee cum trebuie sa sune caracterizarea pe care trebuie s-o luam de la facultate?Eu am sunat si mi s-a spus sa ma duc cu ea facuta si ei doar s-o semneze.
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Eu am fost anul trecut la profesorul Cioclei si a fost mai mult decat bine.Mi-a pus doar intrebarile de inceput: cine sunt,unde am terminat si de ce INM?Restul interviului nu a scos o vorba.Si nota a fost maxima.Mie nu mi s-a parut mai greu sau mai usor acum.
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Dar din cei care au fost anul trecut la interviu nu a avut nimeni de comentat un citat,maxima?Mie mi-au dat "Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste"-Blaise Pascal.Am discutat cateva minute pe marginea lui,am facut legatura cu profesia.Nu a fost mare lucru.Acum ca ma gandesc ca avem 30 de minute la dispozitie ar trebui sa fie mai simplu decat sa trebuiasca sa facem o analiza pe loc.
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Art. 23: Relatiile magistratilor cu colegii lor trebuie sa fie corecte, bazate pe respect si buna credinta, indiferent de functia acestora. Magistratii nu îsi pot exprima parerea cu privire la probitatea profesionala si morala a colegilor lor cu exceptia situatiei în care aceasta afecteaza imaginea justitiei, în acest caz putând sa aduca aceasta împrejurare la cunostinta persoanelor însarcinate cu atributii de conducere si control din cadrul instantei sau al Ministerului Justitiei, respectiv al Parchetului de pe lânga Curtea Suprema de Justitie.
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Nu cred ca sunt multi cei care se bucura de aceasta locatie.Cel putin ne putem alina cu gandul ca e duminica si nu va fi atat de infernal traficul cum obisnuieste sa fie in cursul saptamanii.
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Anul acesta dam testarea la Universitatea Romano Americana :((
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
S-or indura si de noi :love2:
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Ridic mainile si picioarele!!!!!!Ai spus bine maxim:((
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Tensiune maxima! :D
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
doomkikidex a scris:

Pai daca sunt aproape 400, ceea ce inseamna ca sunt multi, eu cu 72 n-am nicio sansa:((


Avand in vedere ca s-au schimbat procentajele sansele sunt reale cu 72.Nu te descuraja pentru ca mai ai 2 probe de trecut si trebuie sa fii increzatoare.