Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Sarbatori fericite!
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Sarbatori fericite!

Va doresc sa aveti un Paste fericit!
Sanatate si bucurii alaturi de cei dragi.
Numai ganduri bune!
Adrian T - Iasi :vishenka:
Adriantot, moderator
Va multumi domnule Adrian!
:):):)
Un Paste Fericit plin de lumina si caldura in suflet si in gand,sanatate,fericire si numai bucurii alaturi de cei dragi!
Toate cele bune!

Luiza :vishenka::luck:
Sa aveti parte de tot ceea ce este bun in suflete si in bucate !
Resita - Timisoara

corina

:love1:
ContSters109653, utilizator
Un PASTE FERICIT tuturor, alaturi de cei dragi....

Hristos a Inviat!

Rodica
Pentru ca urarile mele nu puteau sa lipseasca din acest topic , puteti considera ca toate urarile de bine scrise aici , au fost scrise si de mine .
~ Conținut șters la cerere ~