Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sarbatori pascale fericite!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sarbatori pascale fericite!

Fie ca lumina acestei Sfinte Invieri sa va umple sufletele si viata de lumina, pace, bucurie si binecuvantari!
Paste Fericit tuturor!
Zile luminate,pline de bucurii si multumire sufleteasca!
Va multumim, toate cele bune!
G.David
Toate gandurile bune si sa petreceti sarbatori linistite alaturi de familie si cei dragi!:)
Paste Fericit!
Multumim la fel! Paste fericit!

=D>
Sa fim mai buni, mai ingaduitori, mai aproape de cei necajiti!
Avem de la cine lua exemplu, de la El!
Sa avem iubire si bucurii!