Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sarbatorile de Pasti, cu sanatate!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sarbatorile de Pasti, cu sanatate!

Sfintele Sarbatori de Pasti sa va gaseasca sanatosi! Sa va aduca multe bucurii, liniste si pace in suflet! Sa va petreceti frumos, alaturi de cei dragi! Sanatate tuturor!
Sarbatori de Pasti linistite si dumneavoastra si tuturor cititorilor Avocatnet!
Sarbatori fericite tuturor! :hugall:
Hristos a înviat!

:)
Adevarat a inviat!

Multumesc tuturor pentru urari si pentru aplauze!
LA MULTI ANI!
Adevarat a Inviat!
Paste Fericit!

Sarbatori fericite!
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat