Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Nu se poate deschide subiect nou de pe telefonul mobil?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Nu se poate deschide subiect nou de pe telefonul mobil?

Nu se poate deschide subiect nou dupa telefonul mobil?
Am vrut sa deschid un subiect nou si nu am rubrica sa ,,public mesajul"
Asa este, sau nu am vazut eu?
Stie cineva?
Cred ca nu ti s-a incarcat pagina in intregime....
B-)
S-ar putea sa fie mai comod si mai sigur cu laptop-ul.
Nu, am stat mult timp...
Am scris ceva si apoi am asteptat, am cautat...si nu am gasit sa public:(

Este si un minileptop...telefonul meu...si arata asa...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Probabil este prea tarziu, poate maine se va putea.
Nu astazi am incercat.Nu acum.
E posibil sa nu se poata pur si simplu...deoarece lipseste ceva...din configuratie...dar nu la telefon.